Asensio se trefil a asistoval, Real Madrid 2:0 Celta si připsala čtvrté vítězství v řadě

Real Madrid ukončil 23. dubna zápas proti Celtě výsledkem 2:0 a vyhrál tak v každé soutěži 4 zápasy v řadě. Před tímto zápasem Real Madrid dovršil vynikající úspěch, v právě skončeném čtvrtfinále Ligy mistrů dvakrát zabil Chelsea a dostal se do čtvrtfinále, v Královském poháru také do semifinále.

Doma sedící Real Madrid v podstatě v celém utkání proti soupeři s nepoměrem sil převzal iniciativu a snadno získal dva góly na vítězství. Zápas začal častými hrozbami ze strany Celty, které však Real Madrid podržel, a poté Real Madrid začal ovládat rytmus a Celta se dlouho dostávala do šancí jen obtížně. První gól padl ve 42. minutě, kdy Asensio v levém dresu dostal míč od Viníciuse z Fotbalový dres a dalekonosnou střelou do branky zajistil Realu Madrid bod! O pět minut později rozehrál Asensio rohový kop z pravé strany a Militang hlavou poslal míč do sítě – 2:0 pro Celtu, která si tento náskok udržela až do konce zápasu.

Celkově byl zápas poměrně napínavý, zejména výkon Asensia v Real Madrid Dres 2023, asistence a gól se staly nejlepším hráčem zápasu, ale loni v létě se Asensio a Real Madrid nedohodli na ceně a po vypršení smlouvy Real Madrid opustí, Asensiovy výborné výkony si oblíbilo mnoho klubů. Po tomto zápase Real Madrid první zápas, ale stále za Barcelonou 8 bodů, i když v této sezóně Real Madrid výkon je vynikající, ale stále existuje odpor k titulu. Každopádně se těšme na další vzrušující výkony Realu Madrid.