Lionel Messi a Luis Suárez se dokonale shodují, ale přesto nemohou zachránit International Miami

Tým International Miami prohrál na svém předsezónním výjezdu do Saúdské Arábie s Al-Hilalem 3:4. Křehká záloha týmu ho nakonec stála zápas, přestože Lionel Messi a Luis Suarez konečně našli gólový kontakt. Stojí za zmínku, že celý tým měl v tomto zápase na sobě Inter Miami CF Domácí Dres 2024/25.

Al Hilal se v prvním poločase prosadil bez námahy. V 10. minutě otevřel skóre veterán Aleksandar Mitrovič a o tři minuty později ho následoval Abdullah Al-Hamdan. Inter vypadal v obraně nejistě a snažil se zadržet nápor saúdskoarabské strany. Ve 34. minutě však Luis Suárez vstřelil svůj první gól za klub a upravil na konečných 2:1.

První poločas skončil pro miamský Inter zklamáním, protože záložník Al Hilalu Michael vstřelil před koncem zápasu jejich třetí gól a oslavy Cristiana Ronalda dodaly zápasu na barevnosti.

Ve druhém poločase se ráz hry výrazně změnil. Inter za asistence Messiho a Suáreze vyrazil do zuřivého protiútoku. Messi se v 54. minutě trefil z pokutového kopu, což byl jeho první gól v předsezónní přípravě, a o minutu později se trefil mladý záložník David Ruiz a vyrovnal na 3:3. Ruiz, který nastoupil místo zraněného Benjamina Cremaschiho, prokázal nad rámec svých let vyspělost, když vybojoval penaltu pro Messiho a ukázal své gólové schopnosti.

Návrat však netrval dlouho. V 88. minutě přidal gól Malcolm z Al Hilalu a zmařil naděje Interu na úplný obrat. Výsledek byl sice zklamáním, ale výkon ve druhém poločase přinesl záblesk optimismu. Silné duo Messi a Suárez v Fotbalové Dresy, připomínající své barcelonské časy, vstřelilo góly, které vzbudily naději na hrozivé útočné partnerství.

S posledním předsezónním zápasem proti týmu Cristiana Ronalda Al-Nassr v Saúdské Arábii, který je hned za rohem, má International Miami šanci přijmout dalšího impozantního soupeře. Zápas bude vzrušující podívanou, která má potenciál poskytnout další informace o pokroku a připravenosti týmu na novou sezónu.